DOWNLOAD
rezistans ürünleri / ısın rezistans
NPE 2015
23-27 Mart tarihleri arasında düzenlenmiş olan NPE2015 fuarında, 1. kat Güney salonunda S15202 numaralı standımızda en yeni ürünlerimizi Amerika pazarına sergilemiş bulunmaktayız....
More

Yeni ürünler
Yeni ürünlerimizi artık web sitemizde yayınlamıyoruz. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz....
More

New York PLASTEC
Geçen sene katıldığımız Orlando, Florida'da düzenlenen NPE2015 fuarının ardından, bu sene de PLASTEC, HBA GLOBAL, MDM EAST, EAS TPACK, ATX AUTOMATION fuarlarına katılmış ve en yeni ürünlerimizi Amerik...
More

Birmingham
26-28 Eylül 2017'de Birmingham'da düzenlenen Interplast 2017 fuarında sizlerle görüşmek dileğiyle......
More

FedEx Express
FedEx Express ile dünyanın her yerine 2 gün uzaktayız...
More




 

     
 
 
 
Bizi Sosyal Medyadan Takip Ederek Yeniliklerden Haberdar Olabilirsiniz.
 
 
* Requires Input
Hasan Önel Cad. No:70/C, Firuzköy mah. Avcılar / İstanbul
General
:
Sales
:
sales@isinrezistans.com
Import
:
import@isinrezistans.com
Export
:
export@isinrezistans.com
Purchasing
:
purchasing@isinrezistans.com
Production
:
production@isinrezistans.com
Accounting
:
accounting@isinrezistans.com
     
  Telefon : +90 444 0 117
Faks : +90 (212) 695 61 88
E - mail : info@isinrezistans.com
 
     
  HomePage | Products | About Us | Order Status | Human Resources| Contact Us
Site Created By Netürk Copyright 2011 © Isin Rezistans. All rights reserved.